Kontakt

10 + 1 =

Jan Ferdinand Pedersen

Jan Ferdinand Pedersen

Historie og samfunnsfag

jan.pedersen@steinerskolen.no

Mari Aurlien

Mari Aurlien

Matematikk og tysk

mari.aurlien@steinerskolen.no

Johannes Slåttli

Johannes Slåttli

Samspill

johannes.slåttli@steinerskolen.no

Allegra Brunborg

Allegra Brunborg

Engelsk

allegra.brunborg@steinerskolen.no

Thora Dahl

Thora Dahl

Skolekontoret

bergen@steinerskolen.no

Selma Stoltz

Selma Stoltz

Norsk og tysk

selma.stoltz@steinerskolen.no

Henning Stephan

Henning Stephan

Historie, samfunnsfag og engelsk

henning.stephan@steinerskolen.no

Siv Heidi Solend

Siv Heidi Solend

Rådgiver og sølvsmie

siv.heidi.solend@steinerskolen.no

Elisabeth Irgens

Elisabeth Irgens

Kunst

elisabeth.irgens@steinerskolen.no

Heike Mutter

Heike Mutter

Administrativt ansvar, biologi og tysk

heike.mutter@steinerskolen.no   / vgt.bergen@steinerskolen.no

Hans Joachim Grau

Hans Joachim Grau

Matematikk

hans.joachim.grau@steinerskolen.no

Hilde Søraas

Hilde Søraas

Daglig leder

hilde.soraas@steinerskolen.no

Marte Steffensen

Marte Steffensen

Trinnleder vgt, norsk, historie, samfunnsfag og årsoppgave

marte.steffensen@steinerskolen.no   / vgt.bergen@steinerskolen.no

Christine Euler

Christine Euler

Fysikk og matematikk

christine.euler@steinerskolen.no

Ronny Myklebust

Ronny Myklebust

Kroppsøving og friluftsliv

ronny.myklebust@steinerskolen.no

STEINERSKOLEN

Rieber-mohns veg 15

5231 Paradis

Skolekontoret:

55 92 29 29

Rieber-mohns veg 15

5231 Paradis

Skolekontoret, felles postmottak:

bergen@steinerskolen.no

Økonomikontoret:

okonomi.bergen@steinerskolen.no

Trinnleder:

vgt.bergen@steinerskolen.no

Rådgiver på videregående:

radgiver.vgt.bergen@steinerskolen.no

Skolekontoret er åpent hverdager mellom 08:00 og 15:00. Telefonen besvares mellom 08:00 – 10:00 og 11:00 – 14:00. Henvendelser på e-post videreformidles til rette mottaker på skolen.

Design og utvikling av Destillert Reklame